Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

Шри-Ланка – информация о стране | Онлайн магазин туров Роза Ветров

 

 

Шрі-Ланка з ТурШара найдавніша країна відома на весь світ під назвою Цейлон. Гордість острова великі чайні плантації та нескінченні рисові поля. Глибокі традиції місцевого населення і водночас свобода віросповідання, численні священні реліквії та храми (переважно буддійські) залучають сюди безліч паломників. Багато пам'яток острова включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Туристи їдуть в Шрі-Ланку, щоб побачити барвистий світ, сповнений екзотики, насолодитися природою і викупатися в теплих водах Індійського океану, відвідати національні природні парки, дізнатися про таємниці вирощування та виробництва чаю. ці незабутні враження подарує Вам поїздка на Блискучий острів. Купити тур до Шрі-Ланки на нашому сайті за п'ять хвилин можна за посиланням.

 

Географія


Острів Шрі-Ланка розташований у Південній Азії, трохи на схід від південного краю Індостану і омивається водами Індійського океану та його Бенгальської затоки. Відокремлений від Індостану Манарською затокою та Полкською протокою. Шрі-Ланка розташована всього в 800 кілометрах від Екватора і має всі багатства тропічних островів. Як кажуть самі ланкійці, вони знають лише три кольори - синяву неба та океану, золотисто-жовті тони пляжів та буйну зелень тропічної флори.

 

Острів Шрі-Ланка розташований у тропічному поясі та захищений потужним гірським масивом від північних вітрів. Клімат субекваторіальний мусонний: північно-східний мусон триває з жовтня до березня, південно-західний - з червня до жовтня. Середньорічна температура повітря у більшості районів від +25 до +30 градусів, за винятком гірських областей, де вона взимку опускається до +10. Найкращий час для купання на морських курортах південно-західного узбережжя Шрі-Ланки триває з жовтня до квітня. Сезон західних мусонів – з травня по липень, у листопаді – грудні можливі невеликі дощі. Температура води у середньому +26 градусів. 

 

Купити тур в ТурШара на Шрі-Ланку просто.

 

Ваша ТурШара.