Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

  

 Египет зимой: сезонные особенности - Новость на Мандрии

    Вирушаючи на відпочинок і вирішуючи, Туніс або Єгипет, для початку потрібно визначитися, чого ви чекаєте від подорожі. Чи бажаєте ви насолодитися пляжним відпочинком чи екзотикою, оглянути пам'ятки, отримати престижний готель та обслуговування високого рівня? Яку суму готові витратити на такий відпочинок? Розібратися у цьому допоможе порівняння країн за низкою критеріїв. Також слід звернутися до агенції ТурШара.

 

УМОВИ ПОДОРОЖІ;

 

    Для відпочинку і в одній, і в іншій країні не доведеться оформляти візу. В аеропорту Єгипту потрібно лише купити спеціальні марки за 15 доларів, які вклеюються в паспорт. У Тунісі такої потреби немає.

    Час перельоту і до Єгипту, і Тунісу становить 3-4 години. В Єгипет краще відправлятися навесні або восени, до Тунісу. з початку травня до вересня. Для зимового відпочинку найбільше підходить узбережжя Червоного моря в Єгипті.

 

ГОТЕЛІ І ПЛЯЖІ

 

    В цілому готелі Тунісу краще за єгипетські. ТурШара знае які отелі обирати. Навіть 5-зіркові готелі Єгипту не завжди виправдовують очікування туристів. Проте з багатьма вадами можна миритися, адже ціни тут досить низькі. Сервіс ж готелів Тунісу нерідко відповідає заявленим зіркам. Наприклад, в готелі 4 зірок можна виявити стару сантехніку, недоглянутий басейн, середню їжу, а в 3-зірковому готелі умови будуть комфортнішими.

    Щоб вибрати гідний готель, не варто орієнтуватися тільки на зірки, перед подорожжю краще ознайомитися з відгуками та запитати у ТурШара.

    В Тунісі, і в Єгипті слід бути дуже уважним під час будь-яких фінансових операцій. Тут можуть не здати решту в ресторані, магазині, обдурити під час обміну валюти. Дуже важливо відразу на місці довести власну правоту, інакше відстояти свої права практично неможливо.

    Сервіс Тунісу нагадує європейський, оскільки ця країна тривалий час була французькою колонією. Особливо це відчувається у місцевій кухні, страви якої набагато різноманітніші, ніж у Єгипті. Але основна перевага Тунісу в тому, що тут знаходяться найбільші центри таласотерапії. процедур, що оздоровлюють організм морською водою, грязями та водоростями.

    Яка країна більше підходить для пляжного відпочинку Туніс чи Єгипет? І там, і там краще вибирати пляжі, закріплені за готелями: тут стежать за чистотою, є комфортні лежаки, парасольки. Багато ж міських пляжів засмічені туристами. Крім того, за деякі місяці тут чимало медуз, від яких можна отримати сильний опік.


    Для відпочинку в Єгипті можна вибрати Червоне або Середземне море. Клімат узбережжя Червоного моря дозволяє засмагати і купатися тут цілий рік. Чудовий тут і підводний світ. Любителі дайвінгу прилітають сюди з усього світу, щоб помилуватися унікальними морськими жителями та надзвичайною красою коралами.

    Середземне море трохи холодніше: тут не можна відпочивати у зимовий період. Проте влітку на Середземноморському узбережжі Єгипту є дуже комфортна погода. Основне курортне місто цих місць – Олександрія. Туристи всього світу з'їжджаються сюди для огляду визначних пам'яток.

    Найцікавіша екскурсія в Тунісі поїздка на верблюдах до Сахари. Тут можна побачити міражі, переночувати в місцевому готелі, завітати до берберської печери.

    Багато Тунісу та інших визначних пам'яток, які можна оглядати в будь-яку погоду. Крім того, туристи можуть зайнятися:

- дайвінгом;

- полювання на диких тварин;

- грою в гольф;

- верховою їздою;

- морськими прогулянками.

 

ОСОБЛИВОСТІ КЛІМАТУ


    У Єгипті (на Червоному морі) можна відпочивати цілий рік. Навіть у зимовий період температура повітря тут не опускається нижче 23 г

 

Ваша ТурШара