Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

 

Греция открыта для Украины с 15 мая. Названы условия въезда

 

Коротка інформація


    Греція викликає інтерес практично у будь-якої людини. Когось цікавить історія Стародавньої Еллади, хтось прагне в цю країну, вважаючи її колискою православ'я, а деякі туристи, і їх, здається, більшість просто хочуть відпочити на прекрасних пляжних грецьких курортах. Щорічно Грецію відвідують понад 15 млн. туристів із різних країн світу. Великий потік туристів до Греції забезпечує і ТурШара. ТурШара працює з 2003 р. і знаємо про Грецію все.


    У V столітті до нашої ери Греція була центром ойкумени, безперечним лідером у галузі мистецтва, архітектури, науки, математики, філософії, театру та літератури. Зараз Греція відома своїм дивовижним ландшафтом, красою природи, численними історичними пам'ятниками, а також чудовими пляжними курортами.

 

Географія Греції

 


    Греція розташована на південному сході Європи. На сході та північному сході Греція межує з Туреччиною, на півночі – . з Болгарією, Македонією та Албанією, на півдні вона омивається теплими водами Середземного моря, на заході – Іонічний, а на сході  Егейського моря.


    Загальна площа Греції становить майже 132 тис. квадратних кілометрів, включаючи і острови (приблизно 20% території Греції - це острови), а загальна довжина державного кордону –  1228 км.


    Значну частину території Греції займають гори. Причому найвища їх ; знаменита гора Олімп у Фессалії (2 917 м).
    У Греції налічується близько 3053 островів. Найбільші грецькі острови – Крит у Середземному морі та Евбея в Егейському морі. ТурШара допоможе відвідати всі острови в Греції. Купити тур до Греції просто, шукайте, дзвоніть, зв'язуйтесь з ТурШара.


    Столиця Греції стародавнє місто Афіни, в якому зараз проживає понад 5 млн. чоловік. Це місто було засноване приблизно 3500 років тому. ТурШара допоможе відвідати Афіни, також у нас є гарячі тури до Греції.


Офіційна мова Греції


    Офіційна мова Греції - грецька, яка є гілкою індоєвропейських мов. Перші археологічні докази існування грецької мови відносяться до 15 століття до н.е.

    Близько 97% населення Греції вважають себе православними християнами, які належать до Греко-католицької церкви. 

 

Державний устрій


Греція – це парламентська республіка, де главою держави є Президент (його обирає Парламент). Чинна грецька Конституція була прийнята відносно давно, 1975 року.

 

Законодавча влада в цій країні належить однопалатному Парламенту (300 депутатів). Головні політичні партії ; ліберальна ;Нова демократія;, лівий Всегрецький соціальний рух Коаліція радикальних лівих, Народний православний заклик, та Компартія Греції.

 

Клімат та погода

 

    У прибережних районах Греції (Афіни, Кіклади, Додеканес, о-в Кріт, Пелопоннес і частина Центральної Еллади), переважає середземноморський клімат (зима – м'яка та волога, а літо – сухе та спекотне).


    У гірських районах північно-західної Греції (деяка частина Епіра, Центральна Греція, Фессалія та Західна Македонія), а також у гірській частині Пелопонеса, включаючи Ахайю, Аркадію та Лаконію, клімат альпійський із сильними снігопадами.

 

    У внутрішній частині центральної Греції, у Центральній Македонії, у Східній Македонії та у Фракії клімат помірний.

 

    У липні середня температура повітря в Афінах становить +28,7С, на острові Корфу – ; +27,8С, а на острові Родос – ndash; 26,8С.

 

Море в Греції


    Греція омивається водами Іонічного (на заході), Середземного (на півдні) та Егейського (на сході) морів. Загальна берегова лінія складає близько 17000 км. У прибережних районах (до 50 км від берега) мешкає приблизно 85% населення всієї Греції.

    Морська вода в Греції вражає та дивує всіх туристів. Її глибокий синій колір пояснюється частково відображенням блакитного неба і тим, що в ньому немає великої кількості твердих речовин (наприклад, планктону, бруду та пилу).

    У грецьких морях налічується близько 450 видів риб та 12 видів китоподібних.

    У Греції знаходяться близько 3053 островів. Найбільші їх ; Крит в Іонічному морі, Евбея в Егейському морі, і Корфу в Іонічному морі.

 

Середня температура моря в Греції:


    січень - +15С - лютий - +14С< - березень - +14С - квітень - +15С - травень - +18С - червень - +22С - липень - +24С - серпень - +25С - вересень - +23С - жовтень - +21С - листопад - +19С - грудень - +16С
Середня температура води біля острова Крит у травні становить +19С.

 

Ваша ТурШара