Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

 

О стране Куба, география, культура, погода, валюта, время, кухня и  развлечения.

 

 

Елегантний як квітка орхідеї  Куба з ТурШара є одним з найбільших островів світу.

Омивається на півдні Карибським морем, на північному сході Атлантичним океаном та Мексиканською затокою на північному заході. Офіційна мова Іспанська, в курортних зонах використовується англійська. Офіційна валюта кубинське песо, що конвертується. З собою краще брати євро. обмінюють без комісії на місцеву валюту, під час обміну доларів стягується комісія 10%.

 

Сухий сезон з ТурШара на Кубі з середини листопада до середини квітня. Найхолодніший місяць  січень, температура повітря близько 23 градусів. Температура в морі близько 27-28 градусів цілий рік. Сезон дощів на Кубі починається з травня та триває до жовтня. За статистикою лише 8 днів на місяці йдуть сильні дощі, а денна температура становить 30-32 градуси. Однак у період з вересня по листопад відпочивати все ж таки не радимо, тому що є ймовірність торнадо та ураганів.

 

Необхідно заздалегідь оформити візу (туристичну картку) у Кубинському посольстві. Термін оформлення 7-8 днів. Вартість 30 доларів. Необхідні документи: закордонний паспорт (має бути дійсним на час поїздки); анкета, заповнена англійською; внутрішній паспорт; страхування; авіаквитки; ваучер; 2 кольорові фотокартки 3.5*4.5. ТурШара розповість як все зробити, тому купити тур краще в ТурШара.

 

Не забувайте цінних речей зберігати в сейфі готелю. У жодному разі не пийте воду з-під крана, використовуйте воду у пляшках навіть для чищення зубів. Категорично заборонено на пляжах засмагати . Не рекомендуємо з'являтися в районі Старої Гавани після 22.00.

 

Варто спробувати курку з рисом Ароз кон поло, фаршироване тушковане м'ясо, а також свинину з тушкованими овочами Ропа В'єха. Особою кубинської кухні прийнято вважати Ахіако криолью (густий суп або овочеве рагу із додаванням м'яса). Традиційною святковою стравою тут є Лечон Асадо, засмажене повністю молочне порося. Національний напій  кубинський ром. Насолоджуйтеся справжнім смаком коктейлів разом з ТурШара де і можна купити тур до Куби.

 

Обов'язково варто поїхати на екскурсію Гаваною. Пройдіться набережною Малекон, де 5 км казино, готелів, ресторанів і кафе 1902 року. Вирушайте в місто-музей просто неба Тринідад, в якому кожен будинок, кожну вулицю занесено до списку ЮНЕСКО. Для любителів флори та фауни можна гуляти заповідником Лос-Індіос

 

Що привезти:


Кубинський ром та сигари. Найбільш відомою маркою рому Havana club. Кава Arabica serano washed та Turquino cibito». Екзотичні фрукти  манго та гуаву. Для чоловіків купіть сорочку в тон із головним убором – сомбреро. 

 

Купити тур в ТурШара на Кубу просто.

 

Ваша ТурШара.