Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

 

Отдых в Индонезии. Все что нужно знать об Индонезии: климат, курорты,  кухня, виза

 

Це унікальний куточок світу, який називають країною тисячі островів. Омивається Індійським і Тихим океаном. Офіційна мова індонезійська, а в туристичних центрах розуміють англійську. Національна валюта  індонезійський рупій. З собою Ви можете взяти долари або євро, а тут вже обміняєте на місцеву валюту. Більш великі купюри обмінюють за кращим курсом, ніж дрібні. ТурШара допоможе купити тур до Індонезії.

 

Відпочивати можна цілий рік. Середньорічна температура в Індонезії +28 градусів. Вологість повітря в сухий сезон 80%, а в сезон дощів досягає 95%. Найвдалішим часом відпочинку вважається період з квітня по жовтень. Дощовий сезон триває з листопада по березень, однак опади короткочасні і випадають в основному в нічний час.

 

До поїздки необхідно оформити візу в консульстві Індонезії в Києві. Вартість 45 доларів і дає право перебувати в країні протягом 30 днів. Термін оформлення 3-5 днів. Документи: закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців на момент в’їзду в країну); внутрішній паспорт; анкета; страховка; авіаквитки; ваучер; 2 кольорові фотографії 3*4. ТурШара підготує Вам всі документи.

 

Будьте дуже уважні до особистих речей, тому як тут поширені випадки пограбувань і шахрайств. Вітатися, розплачуватися, щось брати або давати потрібно тільки правою рукою. Ліва рука вважається нечистою. Засмагати і купатися тут заборонено.

 

Спробуйте індонезійська сатей. Це мясо на вертелі, яке готують на вугіллі, подають з рисом, звареним в пальмовому або банановому листі. Дуже смачна страва яловичина ренданг. Національна страва Насі горенг – смажений рис, який подається або з овочами, або з мясом чи морепродуктами. З перших страв корисне і ситне блюдо суп з буйволових хвостів (соп бунтут). Спробуйте місцеве пальмове вино ТВАК. Баджітур, кокосове молоко з пальмовим цукром, аїр, подрібнений лід з цукровим сиропом і бобами.

 

Купити тур в ТурШара просто.

 

Ваша ТурШара.