Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

    Перед відправленням в подорож необхідно багато врахувати. Наступні поради можуть бути корисні вам при підготовці до поїздки. Перед від'їздом ознайомтеся з інформацією про країну, яку ви плануєте відвідати, і вивчите декілька слів на місцевій мові. ТурШара надасть Вам необхідні пам'ятки.

 

    Непоганою ідеєю буде придбання додаткової медичної або туристичної страховки. Оформити стрхування можна в ТурШара. Документ, що підтверджує наявність страхового покриття, повинен бути у вас з собою, крім того рекомендується залишити копію кому-небудь з ваших родичів. Також копії є в ТурШара та туристичного оператора.

 

 

    Зробіть всі необхідні щеплення.

 

 

    Якщо ви берете з собою ліки, вони повинні бути в оригінальній упаковці. Візьміть рецепт лікаря на контрольовані ліки. Якщо у вас є шприци, ви також повинні взяти медичне свідоцтво. Також залиште копії цих документів вдома.

 

    Переконайтеся, що термін дії вашого паспорта закінчується не раніше, ніж через шість місяців після закінчення поїздки, додатково документи перевірить ТурШара.

 

    Зробіть копію сторінки з фотографією і зберігайте її окремо від паспорта. Іншу копію залиште вдома. При необхідності якщо Ви за кордоном зверніться до спеціалістів ТурШара ми надамо вам копії Ваших документів. Переконайтеся, що у вас є потрібні візи. 

 

    Зберігайте квитанції на всі здійснювані покупки, включаючи рахунки за готель, прокат автомобілів і рахунки медичні послуги.

 

В разі чого телефонуйте в ТурШара в розділі "Контакти".

 

Ваша ТурШара.