Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

 

    Пакети подорожей від Тур Шара включають страховку від нещасних випадків на суму до 50 000 доларів, яка надається безкоштовно при покупці пакету. Ми рекомендуємо вам придбати повну страховку на період подорожі до обраної Вами країни. Страховка від Тур Шара, яку надає ТурШара, не діє, якщо ви бронюєте в компанії тільки готель або політ.

 

    Також при бронюванні туру настійно рекомендуємо Вам включати до страхового пакету "страховку від не виїзду" та "страховку від затримки рейсу". 

 

    Туристичне страхування є обов'язковою вимогою для відкриття візи на закордонну подорож. Поліс передбачає страхування від нещасного випадку та компенсацію медичних витрат, а також може покривати спортивні ризики, громадянську відповідальність та навіть втрату багажу. Термін дії та ризики, що покриваються Ви визначаєте самостійно, але для шенгенської зони потрібна туристична страховка з компенсацією витрат не менше, ніж на 30 000 євро. Купити туристичну страховку потрібно купити на весь термін перебування за кордоном + коридор за 15 днів. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам правильно визначити критерії страхування, адже якщо Ви травмуєтеся під час неврахованої у полісі діяльності, страхової виплати не буде, а закордонна медична допомога коштує чималих грошей.

 

 

Страховка от коронавируса: как правильно оформить и сколько стоит