Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

Климат в Доминикане по месяцам: температура воды и воздухаКлимат в Доминикане по месяцам: температура воды и воздуха

 

    Білий пісок, бірюзові води Карибського моря Домініканської республіки приваблюють цілий рік навіть найдосвідченіших мандрівників. Омивається водами Атлантичного океану.

 

 

Офіційна мова Іспанська, але у туристичній сфері часто використовують англійську.

 

 

Офіційна валютапесо. З собою потрібно однозначно брати долари, а тут краще обміняти їх на місцеву валюту. При обміні з песо на долари необхідно мати документ, що підтверджує придбання валюти у цій країні (тому зберігайте чеки).

 

 

Платіжними картками рекомендуємо користуватися виключно у банках.

 

 

Сезонність відпочинку:


Це країна вічного літа, температура повітря тут не опускається нижче 25 градусів. Найкращим часом для відпочинку вважається суха зима. це період із грудня до квітня. Літо вважається найдешевшим сезоном для відпочинку, однак, зверніть увагу, що це період дощів (травень-липень) та ураганів (серпень-листопад). Дощі можуть бути сильними, але короткочасними.

 

Візовий режим:


Діє безвізовий режим, на кордоні необхідно придбати туристичну картку на 30 або 60 днів; оплатити збір 10 доларів за прильотом та 20 доларів при вильоті з країни. Документи: закордонний паспорт (дійсний на момент виїзду з країни); авіаквиток; страховий поліс.

 

Етикет та особливості країни:

 

Це дуже бідна країна, тому мешканці намагаються заробити у будь-який спосіб. Не використовуйте воду з-під крана навіть для чищення зубів. Якщо Ви плануєте взяти автомобіль в оренду, пам'ятайте, що мешканці дуже порушують правил дорожнього руху, краще скористатися послугами таксі.

 

Традиційною стравою в Домінікані вважається густий суп з м'ясом, рисом та овочами. Насолоджуйтесь тропічними фруктами: кокосами, гуавою, манго. Національний напій ром. Перекусити можна. Пастелес ен ох пиріжки, загорнуті в листя банана. Незвичайне блюдо свинина-гриль зі смаженими бананами, а екзотична ; повністю тушкована свиня в ямі.

 

Цікаві місця для відвідування:


Відвідайте найвідомішу печеру з трьома озерами Лос-трьох-охос, у яких кришталево чиста вода зі своїм хімічним складом. Любителі дайвінгу можуть насолодитися не тільки чистим морем, але й піратськими кораблями, що затонули. Якщо хочете побачити перше місто «Нового світла» і потрапити в 15 століття обов'язково відвідайте колоніальне місто Санто-Домінго. Тут же Ви побачите Маяк Колумба одну з головних визначних пам'яток Домінікани.
Що привезти:


Ром та сигари, які також популярні, як і кубинські. Гарна кава за досить привабливою ціною. Вироби з бурштину та каменю ларімар (можна купити тільки в Домінікані). Косметику з витяжкою равлика. Алкогольний напій Мамахуана, якому домініканці приписують цілющі властивості.

 

 

Купити тур в ТурШара  завтра опинитися в Домінікані сьогодні просто, переходи за посиланням і  знайти тур своєї мрії.

 

Ваша ТурШара.