Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

Тури в розстрочку.

    На нашому сайті при виборі туру під його ціною можна вибрати розстрочку. Розстрочка надається терміном від 3 до 10 місяців рівними платежами. При цьому перший внесок Ви встановлюєте самостійно.

 

Розстрочку надає сервіс "Плати пізніше".

 

    Виберіть тур у пошуку, натисніть на нього, під ціною буде показано Розстрочка 3 х (сума), натисніть на розстрочку, буде представлено можливу кількість платежів від 3 до 10 і суму кожного платежу, вкажіть суму першого внеску, система автоматично перерахує суму місячного платежу.

 

Переваги послуг «Тур в розстрочку» для туристів:

 

    При бажанні немає потреби виходити з офісу / будинку для отримання розстрочок-«Тур в розстрочку» можна оформити онлайн (купити з розстрочкою не складніше, ніж купити за власні гроші);

    Унікальність ноутворення - жодних ці або прихованих платежів і будь-яких страховок;
Турист самостійно вибирає зручний для себе форму оплати - 3, 4, 5 або 10 рівних щомісячних платежів, які сплачуються до 20 числа кожного місяця.


    Схема роботи при купівлі турів у розстрочку з ПлатіПозже:


1. Заповнення анкети:

 

    Онлайн: через сайт турагентства;
    Офлайн в офісі турагентсва самостійно або агентом з подальшою перевіркою даних і підписанням туристом;
    Заповнена анкета проводить у процесинговому центрі послуг «Тур в розстрочку» на електронну адресу процесинг-центру.

 

2. Обробка анкети і формування документів

 

    Обробивши анкету в день отримання, процесинговий центр уточнює в номері турагента і дату основного договору про туристичне обслуговування туриста і висилає готове для підписання додаткової угоди про розстрочення платежу.

 

3. Підписання документів з туристом

 

    Турагент укладає з туристичним договором (обов'язково в 3-х примірниках), пересилає сканокопіі документи електронною поштою на адресу процесинг-центру (довір на туристичне обслуговування, додаткова угода про розстрочення  платежу,  паспорт та ід.код туриста (всі сторінки з відмітками) , і документ, що підтверджує оплату першого платежу).

 

4. Фінансування

 

    Після отримання сканкопії документів процесинг-центр перераховується на поточний рахунок агента за рахунок вартості туру з урахуванням кожного платежу туриста.

 

5. Виплата розстрочки туристом

 

    Подальші платежі мають бути туристом відповідно до графіка оплати, надісланого йому на адресу, зазначену в анкеті процесинг-центру відповідно до обраного ним пакету розстрочок.