Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

⬇ Скачать картинки Индия, стоковые фото Индия в хорошем качестве |  Depositphotos

 

    Індія - країна, в якій є все: пустелі та джунглі, очеретяні халупи та палаци махараджів, заборонена, але досі жива кастова система та державний устрій, що залишився від англійців-колонізаторів. Величні Гімалаї та таємничий Тибет, священна річка Ганг та тропічні ліси Західних Гат, десятки морських курортів та "золотий трикутник", численні пам'ятники минулих століть та величезна кількість музеїв - все це становить національну гордість країни. Індія - це величезний музей просто неба, де кожен може торкнутися тисячолітньої старовини, побачити світові шедеври зодчества і за кілька годин спуститися з засніжених Гімалаїв до спекотних тропіків.


    Індія розташована в Південній Азії, переважно на півострові Індостан. На півночі країна межує з Китаєм, Бутаном та Непалом, на північному заході – з Пакистаном, на сході – з М'янмою та Народною Республікою Бангладеш. На сході Індія омивається Бенгальською затокою, на заході – Аравійським морем, на півдні – Індійським океаном. Протяжність Індії з півночі на південь становить близько 3220 км, а зі сходу на захід – ndash; 2930 км. Сухопутний кордон Індії дорівнює 15 200 км, а морський – 6083 км. Її площа становить 3287.3 тис. кв. км, за цим показником країна посідає сьоме місце у світі. Але саме в Індії найкрасивіші пляжі у всьому світі.

 

    В Індії мусонний клімат. На більшій частині території Індії виділяються три сезони: сухий холодний – з жовтня по травень (вважається найкращим часом для відвідування), сухий спекотний – з квітня по червень та вологий жаркий – з липня по вересень. Найбільш сприятливий час для відвідування Індії – з жовтня до травня. Найкращий час для подорожі Індією залежить від місця, куди Ви прямуєте. Купити тур до Індії легко. Зайдіть на головну сторінку  і підберіть відповідний тур.

 

Ваша ТурШара