Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

Зверніть увагу на те, що любий тур можна придбати на ТурШара онлайн.

 

 

ЯК КУПИТИ?

 

 

 

    У пошуку турів вибираєте вподобаний Вам тур. При виборі турів краще натиснути під кнопкою "Пошук", кнопку "більше параметрів пошуку", таким чином, Ви відразу зможете відфільтрувати потрібні саме Вам тури. Натискаєте - Деталі туру. Ознайомтеся з усіма умовами розміщення. Настійно рекомендуємо почитати відгуки про цей готель. Якщо все влаштовує, відправте нам запит, з Вами зв'яжеться менеджер, з'ясувавши попередньо актуальність обраного туру. Після цього Ви зможете здійснити оплату у вкладці "сплатити", після оплати на пошту прийде договір, з яким Вам необхідно ознайомитися і підтвердити свою згоду з його умовами.  Зверніть увагу, що в формі платежу у Вас є можливість вибрати спосіб оплати карткою, через термінали по Україні, приват 24 і ін.  Наприклад, для оплати через термінал в платіжній формі на стороні банку натисніть "готівку" і дотримуйтесь інструкції платіжної системи.


    Зверніть увагу, реквізити банківської картки вводяться Платником не на сайті турагентства, а на захищеній сторінці банку-еквайра, який використовує технологію 3D-Secure, що гарантує повну безпеку операцій. Всі дані, введені вами на платіжній формі процесингового центру банку, повністю захищені відповідно до вимог стандарту безпеки PCI DSS. Ми отримуємо інформацію тільки про скоєний вами платежі. Після авторизації платежу сума оплати буде тільки заблокована на час підтвердження вашої заявки. Якщо заявка з якихось причин не буде підтверджена, сума оплати буде розблокована і стане доступна до використання Вами протягом декількох хвилин.


    У нас є можливість здійснити оплату іншими зручними для Вас способами. Для цього Вам слід відправити запит, вказати свої дані і в поле повідомлення написати "інша форма оплати" і бажаний спосіб оплати туру. Можна таким чином оплати: На картку ПриватБанку; на карту Ощадбанку; на карту Альфабанка, на розрахунковий рахунок; через термінали в Україні, в офісі готівкою. Реквізити будуть надані Вам менеджером. При цьому якщо до початку туру залишилося більше 2 тижнів. для його бронювання можливо оплатити тільки 30% - 50% (залежить від оператора) вартості. У той же час зверніть увагу, що на день повної оплати туру його вартість буде перерахована оператором по курсу долара на момент оплати. При цьому курс у оператора завжди вище ринкового на 1 - 2 грн.


    Після підтвердження оплати з боку туроператора, Вам на пошту прийде підтвердження бронювання туру. Якщо тур купується більш ніж за два тижні до вильоту, всі документи по туру будуть Вам надані за два тижні до вильоту. Якщо до вильоту залишається менше двох тижнів всі документи по туру будуть спрямовані Вам протягом 12-24 годин. Такий термін необхідний для отримання відповіді від типу броньованого готелю. При цьому місця на літак бронюються відразу, таким чином, навіть якщо готель не підтвердить вільних місць (що буває вкрай рідко), нам з Вами залишиться тільки замінити готель. З Вами на зв'язку завжди будуть менеджери нашої компанії. Вам залишиться тільки роздрукувати документи і відправиться на відпочинок.


    Якщо у Вас немає можливості надрукувати документи, ми відправимо Вам документи Новою Поштою, Укрпоштою, Кур'єром. Для цього зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним у формі "контакти"


Купити гарячий тур

 

 

 

   Заповніть запропоновану сервісом і відправте заповнену форму. Найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер, який перевірить актуальність туру і можливість його бронювання. Гарячі тури дуже часто продаються досить швидко, тому немає сенсу відразу брати з Вас гроші і потім їх повертати. Якщо тур буде актуальний, Ви зробите оплату, якщо немає, менеджер запропонує Вам інші варіанти турів.

 


    2. Як забронювати

 

 

 

 

 

    Якщо ви хочете дізнатися подробиці про турі, для цього, виберіть тур, натисніть "відправити запит" і введіть Ваші дані. Через деякий час з Вами зв'яжеться менеджер нашого агенства і проконсультує Вас по обраному туру. Зверніть увагу, що при бронюванні туру менеджером, повинна бути проведена передоплата за бронювання у розмірі 30% вартості туру, якщо до вильоту залишається менше двох тижнів, внесенню підлягає повна вартість туру, тільки тоді у менеджера з'явиться можливість забронювати вподобаний Вам тур.


    Також якщо ваше здоров'я в г. Киев чи Сновськ у Вас є можливість під'їхати до нас в офіс і на місці поспілкуватися з менеджерами і підібрати прийнятний для Вас тур. Адреса нашого агенства можна дізнатися натиснувши на кнопку "Контакти". Для кращого обслуговування просимо Вас в формі нижче повідомити період часу, коли Ви плануєте відвідати офіс, Ваше ім'я і батькові та побажання до туру (країна, дати). Це робиться для того, щоб ми могли чітко розподілити свій робочий час і не створювати Вам додаткових незручностей.

 

 

 

 

 

Онлайн офіс "ТурШара" і ТК "Анніра" бажають Вам, від щирого серця, приємних подорожей. І не забудьте після подорожі поділитися з нами Вашими щасливими моментами відпочинку.