Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Актуальность туров поддерживает Отпуск.ком

Як злітати на Мальдіви не дорожче, аніж у Єгипет

 

 

Мальдіви - це 1192 острови з Мальдівського архіпелагу, які з радістю приймуть Вас у свої обійми. Тур на Мальдіви з ТурШара це задоволення. Це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з білими берегами, що іскриться, теплі, прозорі води океану і коралові рифи, багаті на безліч представників флори і фауни. Цей унікальний у всіх сенсах курорт знаходиться практично на самому екваторі, що забезпечує спекотний клімат цілий рік. Унікальний і багатий підводний світ Мальдів був відкритий наприкінці 1970-х років. Нині це центр усього світового дайвінгу. А для любителів серфінгу та віндсерфінгу спеціально обладнано кілька островів, де спортсмени-екстремали можуть вдосталь потренуватися та відпочити за повною програмою. Купити тур на Мальдіви можна за посиланням.

 

Географія


Архіпелаг розташований за 700 км на південний захід від Шрі-Ланки, в екваторіальних водах Індійського океану, вузькою смугою простягається острівна держава Мальдіви. Протяжність архіпелагу з півночі на південь – 820 км, зі сходу за захід – 120 км. Загальна територія разом із сушею та морем становить близько 90 тис. кв. км. Свою назву Maldives архіпелаг отримав через палац султана, розташованого на головному острові: від санскритського "mahal", - "палац", і "diva" - "острів".

 

На Мальдівах завжди тепло (близько +28-30 градусів) та волого (тропічний клімат). Хоча це і екватор, але все-таки виділяють низький і високий сезон, залежно від кількості дощів: високий сезон - це з грудня до березня, коли сухо і безхмарно, а низький - з квітня по жовтень, тут уже можливі дощі, проте після них все швидко висихає. Завдяки цьому, на Мальдіви можна приїжджати цілий рік. На Мальдівах дуже гарна та пишна рослинність. Кокосова пальма вважається головним деревом Мальдів, вона є державною емблемою островів. Звернись та купи тур в ТурШара на Мальдіви та отримай задоволення.

 

Купити тур на Мальдіви в ТурШара просто.

 

Ваша ТурШара.